Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Фахівці Центрального управління інформували громадян щодо можливості отримання податкової знижки
14.08.2019

В Центральному управлінні ГУ ДФС у Харківській області нагадують, що продовжується кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році, з метою використання права на податкову знижку.

Співробітники управління завітали на один з ринків міста, де поспілкувалися з громадянами на цю тему. Так, скористатися правом на податкову знижку можуть громадяни, які понесли витрати на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення.

Серед зацікавлених громадян було розповсюджено друковану продукцію.

В Центральному управлінні ГУ ДФС у Харківській області наголошують, що право на отримання податкової знижки не переноситься на наступні періоди, тобто для отримання знижки за 2018 рік, декларацію необхідно подати до 31 грудня 2019 року. Для отримання зазначеної знижки необхідно заповнити та подати до органу фіскальної служби за місцем реєстрації декларацію про майновий стан та доходи, отримані у минулому році.

Коментувати в соцмережах: