Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Східне управління інформує: надано 3751 адміністративних послуг
05.09.2019

У серпні 2019 року Центром обслуговування платників Східного управління ГУ ДФС у Харківській області було надано 3751 адміністративних послуг.

У зазначеному періоді видано 1168 довідок про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України отримали 386 платників.

За реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок до центру обслуговування звернулося 625 суб’єктів підприємницької діяльності.

Стати платниками єдиного податку виявили бажання 280 суб`єкти підприємницької діяльності, 481 платників податків отримали витяг з реєстру платників єдиного податку, також було надано 458 послуг з реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку.

Платникам податків про отримані доходи та звірки платежів надано 263 довідок, також у зазначених довідках були зазначені відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Коментувати в соцмережах: